!בלאט-לפידות- עכשיו גם בצפון


בלאט לפידות פתחה מרכז פיתוח בגליל, שיבצע פעילות פיתוח בסביבת ענן על גבי פלטפורמת הפיתוח Force.com של Salesforce, ויספק שירות ללקוחות מקומיים וגלובליים. המרכז מונה כיום חמישה מתכנתים הממונים על פיתוח אפליקציות ומתן שירות, ובכוונת בלאט לפידות להרחיב את הפעילות בצפון. מרכז הפיתוח הוקם בשיתוף פעולה עם חברת Babcom.


המרכזים של Babcom Centers מוקמים בצמוד לריכוזים הגדולים של יישובים ערביים בגליל. ביישובים אלה חיים אלפי גברים ונשים משכילים שמעוניינים לפתח קריירה קרוב לביתם. הזמינות הגבוהה של כוח האדם האיכותי מאפשרת ל-  Babcom גמישות תפעולית, יכולת להגיב במהירות לצרכים המשתנים של לקוחותיהם, ויכולת לגייס במהירות עובדים משכילים, נשים בעיקר, שנבחרים בקפדנות במרכזי ההערכה שלהם.

 

לדברי גבי ברויטמן, סמנכ"ל תפעול בבלאט לפידות: "אנחנו מאוד מאמינים בקידום התעסוקה בפריפריה, ולכן החלטנו לפתוח את מרכז הפיתוח שלנו בגליל ולתת אפשרויות תעסוקה לאנשי מקצוע מן המגזר היהודי והערבי בצפון. בנוסף, בכוונתנו לחזק את פעילות הפיתוח שבלאט לפידות ביצעה עד כה באמצעות מרכז פיתוח ייעודי המתמחה בפלטפורמת הפיתוח Force.com, ההולכת וצוברת תאוצה בביקוש ליישומים בסביבת ענן".

לדברי נמי אשקר, מנהל מרכז הפיתוח של Babcom Software: "סיילספורס מתפתחת מאוד בישראל ויש דרישה מהשוק למערכת זו. הפעילות עם באבקום מספקת תמיכה ללקוחות של בלאט לפידות מכל השווקים בישראל. האוכלוסיה בצפון מאוד איכותית, גמישה ויעילה ומסוגלת ללמוד את הטכנולוגיות של סיילספורס במהירות ולתמוך בביקוש הלקוחות למערכת זו".

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s