פתרון הגיבויים היומי בענן – CloudAlly

CloudAlly – פתרון הגיבויים היומי בענן ללקוחות Salesforce

אחד הפחדים הגדולים ביותר של מנהלי מערכות המידע הוא נושא אבטחת המידע והגיבוי שלו. הפחד הזה גדול במיוחד כאשר ארגון משתמש בשירותי ענן ובכך מפקיד את המידע שלו בידי ספק חיצוני. אמנם שימוש בשירות ענן נעשה בין היתר כדי לחסוך עלויות אחזקה של בסיסי נתונים פנימיים, אך מהצד השני מגביר את החשש לגבי איבוד המידע.

אם כך, אם הארגון שוכר מספק הענן תוכנות ובסיסי נתונים, מדוע שלא ישכור גם שירותי גיבוי ושחזור מידע ויאפשר למנהלי מערכות המידע שלו לישון בשקט בלילה ולנצל את זמנם בצורה יותר יעילה ביום? זהו הפתרון שמציעה חברת CloudAlly עבור לקוחות Salesforce.

CloudAlly מבצע גיבויים אוטומטיים באופן יומיומי עבור לקוחות Salesforce ובכך מאפשר אחסון של מידע עסקי על גבי שטח אחסון בלתי מוגבל ושחזורו בכל נקודת זמן. הגיבויים האוטומטיים חוסכים לאדמיניסטראטור ביצוע פעולות ידניות של גיבוי, הוצאות דוחות שבועיים, אחסונם בבסיס נתונים פיזי וניהול ארכיוני מידע גדולים וסבוכים.

חשיבות הגיבויים נובעת מהעובדה שהמידע יכול להימחק ולהיהרס בשל מגוון סיבות כגון טעות אנוש של הלקוח, יישומים שונים בעלי גישה למידע ופעילות זדון פנימית או חיצונית בחשבונו של הלקוח. בכל המקרים הללו ספק הענן אינו מחוייב ואינו ערוך לספק פתרון ללקוחות והם נותרים חסרי אונים. המטרה היא להביא את המידע המאוחסן בענן לרמת הגנה זהה למידע המאוחסן בשרתים הפיזיים.


למידע נוסף ניתן להכנס לאתר: http://www.cloudally.com/ ,

לכתוב למייל Sales@blat-lapidot.com

או לפנות ל- Account Executive שלכם בבלאט לפידות.להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s